הסיפור של הדס

שלום, קוראים לי הדס ורציתי לספר לכם טיפה על בית ספר "אור חדש" מנקודת מבט שלי.
כשסיימתי כתה י', הגעתי לבית ספר "אור חדש" מתוך מטרה להתחזק. במהלך חיפושי אחר בית ספר מתאים. חיפשתי במשך כל חופשת הקיץ, עברתי במלא בתי ספר, סיירתי וחקרתי אך שום מקום לא היה נראה לי מתאים בעבורי. בית ספר אחד לא התאים לדרישותי מבחינה רוחנית ובמקום השני לא קיבלו אותי. המקום השלישי היה ברמה לימודית נמוכה וכן הלאה. היה לי מאד קשה עם זה. אך סמכתי על ה' שהוא רואה את רצונותי להתחזק ובודאי שיעזור לי. ביום האחרון של החופש הגדול הגעתי לאור חדש. הצוות קיבל אותי בחיוך רחב ובאהבה כאילו הכיר אותי. סיפרתי להם את רצוני למצוא מקום שיעזור לי להתחזק וגם להתקדם בלימודים. הם שמחו על שאיפותי ואמרו לי שהגעתי למקום הנכון. וכך, יום לפני תחילת שנה"ל, נרשמתי ל"אור חדש".
בכתה י"א בית הספר עזר לי להשלים את כל מבחני הבגרות של כתה י' שחסרו לי וגם להשתלב בו זמנית במסגרת הלימודים של כתה י' שהיו חסרים לי, וגם להשתלב בו זמנית במסגרת הלימודים של כתה י"א ע"י מורות פרטיות וגם הבת של המנהלת לימדה אותי בביתה.
במהלך השנה שמעתי המון הרצאות שבית הספר סיפק לנו, וגם שאלתי אנשי צוות רבים את כל השאלות שהיו לי באמונה. הם ענו לי והסבירו לי בשמחה ובסבלנות.
סיימתי את השנה עם ציונים גבוהים, והתחזקתי המון, "אור חדש" נתן לי כלים רבים לחיים. מעבר לכך שהוא נותן רמה לימודית גבוהה ומוציא תלמידות עם תעודה מלאה ויעד של חמש יחידות בגרות ולימוד במקצועות שונים. בית הספר מעניק עזרה רבה בכל התחומים.
אור חדש הוא מקום חם ואוהב, שם לב לכל תלמידה ומקבל בחיוך את כל המעוניינות להתחזק. הפנימייה משמשת כבית חם לרוב התלמידות. כרגע אני מחפשת לי סמינר לשנה הבאה. בית הספר עוזר לי ולחברותי שמעוניינות גם כן למצוא סמינר מתאים, כל אחת לפי המצב הלימודים וגם במתן מילגה לימודית ללימודי המשך. אני ממליצה בחום לכל ילדה שרוצה להתחזק וגם חשוב לה רמת הלימודים, לבא ולהירשם לאור חדש.

אל תשמרו את המידע לעצמכם. שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
Call Now Button דילוג לתוכן